Estetická gynekologie

estetická gynekologie Plzeň, Estetique Plzeň
Estetique Plzeň ikona

Zvětšení klitorisu

V situaci,  kdy při pohlavním styku nedochází k dostatečnému dráždění klitorisu, je možné klitoris více zpřístupnit  stimulaci.

Ve skutečnosti nedojde ke zvětšení klitorisu, ale jeho vyzvednutí a tím optickému zvětšení a také poodhalení předkožky, čímž je umožněna výraznější sexuálnístimulace. 

cena od 4 000,- Kč

Estetique Plzeň ikona

Zvětšení bodu G

Ženám, které dosud dosahovaly pouze klitoridálního orgasmu, nabízíme agumentaci (zvětšení) bodu G pomocí kyseliny hyaluronové, díky čemuž mohou poznat i orgasmu vaginální. Výkon se provádí ambulantně za místního znecitlivění. 

cena od 6 000,- Kč

Estetique Plzeň ikona

Odhalení klitorisu

Klitoris je krytý kožní řasou (klitoridální předkožkou). Pomocí aplikace kyseliny hyaluronové je možné tuto předkožku nadzdvihnout a tím docílit odhalení klitorisu a zlepšit možnost jeho dráždění při pohlavním styku. 

cena od 4 000,- Kč

Estetique Plzeň ikona

Asymetrie velkých pysků

Pomocí kyseliny hyaluronové je možné doplnit chybějící objem menšího pysku a tím obnovit estetický vzhled v této oblasti. 

cena od 5 000,- Kč

Estetique Plzeň ikona

Atrofie velkých labií

Vlivem postupujícího věku může docházet k ochabování velkých stydkých pysků (ztrátě tukové tkáně). Ambulantním výkonem v místním znecitlivění lze doplnit objem velkých stydkých pysků aplikací kyseliny hyaluronové a tím obnovit jejich vzhled a strukturu (rejuvenace/omlazení). 

cena od 8 000,- Kč

Estetique Plzeň ikona

Asymetrie malých stydkých pysků

Při asymetrii malých stydkých pysků nabízíme zvětšení menšího stydkého pysku injekční aplikací kyseliny hyaluronové v místní anestezii.

cena od 3 000,- Kč

Estetique Plzeň ikona

Omlazení v poševní oblasti

Atrofie poševní sliznice v oblasti poševního vchodu. Ambulatní výkon, při kterém se injekčně aplikuje kyselina hyaluronová do poševní sliznice poševního vchodu a zadní stěny poševní. Tím dojde ke zvýšení elasticity, novotvorbě kolagenu, hydrataci a zlepšení sexuálního prožitku. 

cena od 5 000,- Kč

Estetique Plzeň ikona

Rozjasnění (vybělení) a sjednocení barevného tónu pokožky intimních partií

Aplikace chemického peelingu první den ošetření. Druhý den aplikace lightening cream. 

cena od 3 000,- Kč